Organizacja imprez firmowych wrocław

Od wielu lat standardem jest organizowanie w okolicach świąt Bożego Narodzenia czy Wielkanocnych spotkań dla pracowników firm i zakładów pracy, w trakcie których podawany jest poczęstunek, a nie rzadko również obdarowuje się nawzajem symbolicznymi prezentami. Takie przyjęcia służą docenieniu pracowników firmy oraz ich zintegrowaniu, są też punktem wyjścia do zażegnania konfliktów i wzajemnych animozji, które zdarzają się, jak wszędzie, także w miejscach pracy.

 

Nie ukrywajmy również, że organizacja imprez firmowych Wrocław ma wpływ na wizerunek firmy wśród pracowników i osób postronnych, zwłaszcza jeśli oprócz spotkań świątecznych, organizowane są także imprezy np. z okazji rocznicy działalności firmy. Za zorganizowanie firmowej imprezy najczęściej odpowiedzialne jest kierownictwo zakładu pracy, co przysparza sporo kłopotu - osoby na kierowniczych stanowiskach i tak mają dużo rzeczy na głowie w związku z pełnioną przez siebie funkcją. Zdajemy sobie sprawę z tego, że organizacja imprez firmowych Wrocław, choć jest konieczna, to jednak często staje się kolejnym przykrym obowiązkiem, dlatego jesteśmy gotowi sprawy organizacyjne wziąć na siebie. Oferujemy Państwu do wynajęcia salę na 20 lub 40 osób oraz pyszne potrawy przyrządzone przez naszych kucharzy i serwowane przez profesjonalną obsługę kelnerską.W skład naszego menu okolicznościowego wchodzą ciepłe posiłki, desery, przekąski i napoje, ale istnieje także możliwość podania kanapek bankietowych. Specjalizujemy się przede wszystkim w polskiej, francuskiej i włoskiej kuchni, ale nie boimy się nowych, kulinarnych wyzwań.

 

Restauracja Czerwona Cebula świetnie sprawdza się na świąteczne spotkania pracowników, ale organizujemy także spotkania biznesowe i konferencje. Doskonała lokalizacja nieopodal ścisłego centrum Wrocławia sprawia, że nietrudno jest do nas trafić nawet gościom z innych miast, a dobre jedzenie, które przyrządzamy oraz gustowne wnętrze naszej restauracji mogą sprawić, że nawet najtrudniejsze negocjacje zakończą się obopólnym zadowoleniem z ich wyniku. Wiemy jak ważny, szczególnie dla klientów biznesowych, jest dostęp do bezprzewodowego Internetu, dlatego w naszej restauracji bezpłatnie udostępniamy go naszym klientom. Zdajemy sobie sprawę, że czasami ciężko jest wygospodarować czas na dodatkowe wizyty i spotkania,dlatego rezerwacji sali na imprezę firmową możecie Państwo dokonać o każdej porze dnia i nocy - wystarczy skorzystać z formularza rezerwacji znajdującego się na naszej stronie internetowej, dzięki któremu dokonają Państwo wstępnej rezerwacji sali. Następnie my skontaktujemy się z Wami, by omówić szczegóły planowanej w naszej restauracji imprezy. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług oraz zachęcamy do zasmakowania w naszej kuchni.

GÓRA