Organizacja chrzcin Wrocław

Z uwagi na to, że w Polsce przeważająca większość ludności to katolicy, wydarzenia związane z przystępowaniem do poszczególnych sakramentów mają dla nas wyjątkowy charakter i wiążą się ze wspólnym świętowaniem i radowaniem się z tej okazji. W życiu każdego z nas pierwszą tego typu uroczystością są chrzciny, i choć niewielu z nas może pamiętać swoje własne, to już jako rodzice chcemy zadbać o to, by dzień ochrzczenia malucha był prawdziwie celebrowany. Niestety, rodzice nie zawsze mogą w pełni poświęcić się organizacji chrzcin, ponieważ samo wychowywanie dziecka, zajmowanie się domem oraz praca są bardzo czasochłonne i wyczerpujące. Pomimo tego, że chrzciny to często pierwsza większa impreza, którą młodzi rodzice organizują samodzielnie, często o pomoc prosi się dziadków malucha.

 

Coraz częściej odchodzimy też od tradycji organizowania przyjęcia we własnym domu i przenosimy je do restauracji - to duże ułatwienie, ponieważ w dzisiejszych czasach trudno jest wygospodarować czas na przygotowanie poczęstunku dla gości oraz domu na ich przyjęcie. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wymagającą uroczystością są chrzciny, dlatego nasza restauracja zajmuje się ich organizacją, zdejmując przy tym ogromny ciężar z barków młodych rodziców. Wyjątkowo dobra lokalizacja Czerwonej Cebuli sprawia, że z wielu wrocławskich kościołów zaproszeni na chrzest goście szybko i bez problemu dostaną się do miejsca imprezy. Przygotujemy salę i jedzenie zarówno na kameralne chrzciny w otoczeniu najbliższej rodziny, jak i dla większego grona zaproszonych gości.

 

Wszelkie sprawy dotyczące menu ustalamy wraz z naszymi klientami - oferujemy gorące posiłki, desery i przekąski. W menu dostępnym na naszej stronie możecie zapoznać się Państwo z przygotowywanymi przez nas na codzień potrawami, jednak nie boimy się nowych, kulinarnych wyzwań! Organizacja chrzcin Wrocław obejmuje nie tylko wynajem sali i przygotowanie menu, ale także obsługę kelnerską, którą oczywiście również zapewniamy. Zdajemy sobie także sprawę z tego, jak różny jest budżet zgłaszających się do nas klientów, dlatego staramy się wspólnie z nimi zaplanować go w ten sposób, by obie strony były zadowolone. Świetna lokalizacja, doświadczona obsługa i wyśmienite potrawy sprawiają, że klienci chętnie decydują się powierzyć nam organizację chrzcin i innych imprez okolicznościowych, a na tych, którzy zwracają uwagę na estetykę wnętrza, dodatkowo działa gustowny wystrój Czerwonej Cebuli. Na naszej stronie internetowej możecie Państwo dokonać wstępnej rezerwacji sali na imprezę z okazji chrzcin - następnie my skontaktujemy się z Państwem, by omówić szczegóły organizacji imprezy. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego oraz do osobistego odwiedzenia naszej restauracji. Gwarantujemy, że zorganizowane przez nas chrzciny zadowolą Państwa w stu procentach!

GÓRA